Duben 2008

tapety HSM

29. dubna 2008 v 19:25 | Neril

nějaké naše vyhrabané diplomky 20.diplomek

29. dubna 2008 v 18:03 | ti co je dělali
Tak jsem se trošku prohrabala ve složce a tady jsou.

Simpsnovi trochu jinak

29. dubna 2008 v 17:33 | Neril
http://simpsonovi.comics.cz/soubory/omesice/srpen-big.jpg

Náš článek do novin

29. dubna 2008 v 16:28 | Neril
Žralok bílý (Carcharodon carcharias) je pro mnohé lidi ztělesněním hrozby oceánů. Je zcela přizpůsoben pro svůj život v moři. Jeho smrtící čelisti a silné tělo ve tvaru torpéda předznamenávají, že ostatní obyvatelé moří a oceánů musí mít z něj respekt. Žralok bílý je v mořských vodách hlavním predátorem. Kromě jeho silných a ostrých zubů, které jsou umístěny ve více řadách, je jeho tělo tvořeno z 85% svalovinou. Tu potřebuje právě pro jeho rychlý a mrštný pohyb. Kromě člověka, nemá Žralok bílý žádného přirozeného protivníka.
žraloci
Kde Žralok bílý žije?
Na Žraloka bílého můžeme narazit především v chladnějších vodách moří mírného pásu. Do subtropických vod se žraloci vydávají jen v zimě, kdy teplota v moři klesá. Pokud by jsme měli vyjmenovat alespoň některá místa, kde na žraloka můžeme narazit, tak to jsou především: Středozemní moře, severozápad Afriky, východní část Číny, pobřeží Austrálie či pobřeží Chille. Největší kolonie žraloků se nachází u ostrova Dyer Island. Žraloci se zde zdržují především kvůli hojné potravě, která je zde zastoupena velkými koloniemi tučnáků.
Žraloci a jejich přizpůsobení
žralok Jak bylo již dříve zmíněno, 85% žraloka je tvořeno svalovinou. Zároveň tělo neobsahuje ani jednu kost, celé tělo je tvořeno chrupavkou. Žraloci patří mezi paryby a ty všechny mají tělo tvořeno právě jen chrupavkou. Šikovně uzpůsobený oběhový systém umožňuje žralokům udržovat teplotu těla o 10 až 15°C vyšší, než je okolní teplota vody. Tato skutečnost má velký význam při honbě za potravou, protože žralok je tím aktivnější než jeho kořist, a tím i rychlejší a snadněji proto svou kořist dostihne. Chvilkově dokáže vyvinout rychlost až 55 km/hod. Hnacím motorem toho všeho je zadní ploutev, ta slouží právě k vyvinutí pohybu. Hřbetní ploutev slouží především k vyrovnávání pohybů, způsobených pohybem ocasní ploutve.
Fakta a čísla
Žraloci bílý paří mezi ohrožené druhy. Většinou svého života žijí samotářsky. Žralok dosahuje délky až 6,4m. V dospělosti může vážit až 2tuny. Délka březosti žraloků je okolo 1 roku. Počet mláďat je od 7 do 10. Interval mezi jednotlivými vrhy je okolo 2 - 2,5 roků. Délka života je okolo 25 let. Hlavní potrava žraloka je tvořena rypouchy, lachtany, velké ryby a delfíny. Žraloci zachytí pohyb potenciální potravy až na vzdálenost 4 km.
žraloci

mé 23. SB

26. dubna 2008 v 11:14 | Neril
Tak máme tři a dvacáté SB její blog je... řekla bych že o celebritách a její bloček najdeš zde. (A spřátelila jsem s ní blog kvůli tomu že, za prví má v desingu Ashley Tisdale a ta je nééééééééééééj!" a za druhý protože má krásnej bloček! Určitě stojíza to kouknout se na něj!)
A tady je diplomek:

jak mít mega návštěvnost?

26. dubna 2008 v 9:33
Čau, chceš mít takovéhle počítadlo ve 9:31 ráno??? Když jo, tak poslouchej:
  • Na blog si dej vždy zdroj.Když kopíruješ, tak lidi jdou většinou za tím, co je nové, potřebuješ nový článek!
  • Na blog si musíš dát tenhle článek! Ale uveď zdroj!/zdroj-od koho to máš zkopírovaný/ když si to teda na ten blog dáš, tak musíš psát reklamy, takhle mají bejt:
  • Ahoj, chceš mít super mega návštevnost? Když jo, tak klikni na můj web, a můžeš mít online i 88 747!
Tak když to všechno udeláš a budeš psát ty reklamy, tak se lidi přijdou kouknout.Na tvým
počítadle se o 1 člověka zvýší! A může přijít i 39 lidí, tak si to teda na ten blog dej a ahoj!..:)))

pls hlásněte

23. dubna 2008 v 18:43 | Neril
Pls hlásni pro nás jsme v SONB a jestli se ti náš blog líbí tak pro něj hlásni na:
za hlásky moc a moc děkujem.

měníme si přezdívky

23. dubna 2008 v 18:34
Tak si měníme přezdívky:
Hay Lin: Neril
Irma Lair: Kečita
Elion15: Jornet
Tak líbí se vám naše new přezdívky?

prosím hlásněte pro Ashley Tisdale je ve 3.kole SONC

18. dubna 2008 v 20:25 | Hay Lin
Prosím hlásněte pro mou celebritu Ashley Tisdale TADY:HTTP://IVULKA333.BLOG.CZ/0804/SONC-3-KOLO#KOMENTARE
moc si to určitě přeje a já taky tak prosíííííím hlásněte pro ní.

Co vám vadí na reklamách?

15. dubna 2008 v 16:47 | Hay Lin |  Black List
Vadí vám něco na reklamách? Mě ne a když jí třeba na blogu nechci tak jí to napíšu na blog aby mi sem nepsala ty reklamy a ne že si jí hned dám do black-listu! Toby jste tomu možná nevěřili ale jedna hloupá holka to tak dělá! Na blogu jí prosím nezanechávejte komentář jestli se na něj kouknete tady je její blog:http://misicka-k.blog.cz/. Já jí teda vůbec nechápu to si ten komentář neumí smazat? Nebo je tak hloupá? Chápete jí aspoň vy? Já teda vůbec a na víc si mě dala do black listu kvůli jedné blbé reklamě, já to řeším klidněji vadí vám snad něco na reklamách? Řešíte je aspoň vy lepšíc? Já nechápu toho kdo si mě kvůli jedné reklamě dá do black-listu a takový tu ani nechci! Jestli jste třeba mé SB (protože ty mám pečlivě prostudovaný že jsou aspon trochu klidnější) tak to nevadí ale jinak je mi líto ale když ona tak tak já tak! Na blog jí to psát nebudu její komentář jsme smazala ale bohužel je v black-listu.
Pro ní jestli to čte: Když ty tak, tak já tak!