Říjen 2011

Poznávačka č. 1.0

31. října 2011 v 18:27 | "Thirteen" |  Poznávačky
Je tu taková malá poznávačka:D Jen tu už dlouho nebyla žádná soutěž:D
Je taková lehčí, ale uvidím jak si s ní poradíte:p První dva můžou napsat:

1. Přezdívku
2.Blog
3. Kdo je na obrázku?
2.Co na diplom?

Tak to je vše...
Tady je ta poznávačka:


!!!UPOZORŇUJU, ŽE DIPLOMY JSOU JENOM PRO PRVNÍ 2!!!

Celebrities attacked on stage by fans

30. října 2011 v 20:15 | "Thirteen"
Vzhledem k tomu,že Keri Hilson napadla fanynka na jevišti v Paříží,Francie,jsme si uvědomili,že se útoky na jevišti šíří.
Od Miley Cyrus,Snoop Dogga,Lil Wayna až po Avril Lavigne.Shromáždili jsme některé záběry šílených fanůšků.
Teen Queen Miley Cyrus,jejiž fanoůšci mají obvykle pod 15 let a váží asi 40 kg,Miley by si asi nemyslela že by se to na jevišti mohla stát jí.Ale jedna z jejích mladých fanynek jí to na turné "Gypsy Heart tour" v Melbourne během písně "The Climb" udělala. Security ale zasáhla, a ztřeštěnou fanynku včas zadržela.
Zdroj:


MileyWorld photos from Starkey Hearing Gala

29. října 2011 v 22:34 | "Thirteen"
Na mileyworld.com byli zveřejněny fotky ze Starkey Hearing Gala,které jsme ještě neměli možnost vidět;)Černobýlé, a nažloutlé fotky, dělají naprosto skvělý efekt! Miley to na všech moc sluší a jde vidět že si to užívala♥!:)


imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
Zdroj:

Miley & Mandy Show! (Christmas Exclusive)

29. října 2011 v 16:22 | "Thirteen"
Je tu poměrně starší (natočeno v roce 2008) vánoční speciál seriálu Miley & Mandy Show! Bohužel jsem neuspěla v hledání těhle videii s CS titulkama (Zkoušela jsem i jeden program, co spolupracuje s google překladačem, a ten má odezírat hlas, a u toho to překládat do českých titulek, ale vůbec to neodezírá správně.) Jinak, tenhle díl je jako všechny ostatní dost ujetý, ale když jsem se dívala na komenty, a překládala je, tak to spíš lidi dojímá, a stýská se jim (jako mě) po staré dobré Miley. I když je to v angličtině, tak obraz stačí k zabavení:D Nejlepší a nejzábavnější část, je podle mě asi od 0:15 do 0:55, potom už je jenom Mandy a pořád jenom kecá, a tomu asi nikdo nebude rozumět (teda kdo umí perfektně anglicky tomu asi rozumět bude.) Potom je akorád 2:20 koncert Miley, kdy pozve Mandy na pódio. Potom by vás asi mohlo zajímat že Miley dělá v čase 0:39 a potom v 0:46 stojku:D Je to sranda tak se na to jukněte, a kdyby někdo věděl jak tam nacpat ty české titulky, tak mi určitě napište. Jinak Brzo bude jiný lay (tada snad), tak už se těším:D


Miley Cyrus

28. října 2011 v 21:40 | "Thirteen"


Breakout

28. října 2011 v 21:37 | "Thirteen"

Meet Miley Cyrus

28. října 2011 v 21:37 | "Thirteen"
h

The Time Of Our Lives

28. října 2011 v 21:37 | "Thirteen"
Informace: The Time of Our Lives je jedno z alb americké zpěvačky Miley Cyrus. Album vyšlo 28. srpna 2009.
Na tomto albu Mileypředstavuje sama za sebe, ale i jako světoznámá seriálová Hannah Montana.
Na albu je nejen megahit "Party In the U.S.A.", ale i například hit z filmu Hannah Montana: The Movie "The Climb"
a duet s Jonas Brothers "Before the storm". Je zde také píseň When I look at you,
která je hlavní písní k filmu The Last song, kde Miley Cyrus hraje hlavní roli.
Producentem tohoto alba je John Shanks. Přílohou je plakát Miley Cyrus s podpisem. The Time of Our Lives byl obecně pozitivně přijat od kritiků, s některými hodnoceními naznačující, že album je efektivní krok k dospělosti pro Miley. Nicméně, některé recenze byly kritické vůči baladám, které se objevují v albu.
Toto album bylo obchodním úspěchem, mapovaném v první desítce v devíti zemích. Dvě písně byly propuštěny ještě dřív než vyšlo samotné album. Pilotní singl "Party in the U.S.A." se stal Mileyiným nejúspěšnějším k dnešnímu dni, které vyvrcholilo u čísla dva v Billboard Hot 100. Také se stal jedním z nejprodávanějších singlů v USA a nejlepším a nejprodávanějším singlem Hollywood Records. Druhým a posledním, dříve vypuštěným singlem z alba bylo "When I look at you". Byl použit k podpoře filmu The Last song v roce 2010, kde Miley Cyrus hrála hlavní roli. "Party in the U.S.A. byl úspěch, který se objevil v první dvacítce hudebních tabulek v Austrálii a Spojených státech. Písně předváděné Miley z alba "The Time of Our Lives" žijí pořád. Vystoupení Miley na Teen Choice Awards
s písní "Party in the U.S.A." způsobil rozruch médií, kvůli jeho sexualitě.

Obal CDéčka:


Plakát:

Seznam skladeb:
1. Kicking and Screaming
3. When I Look At You
4. The Time Of Our Lives
5. Talk Is Cheap
6. Obsessed
7. Before The Storm
8. The Climb