Black List

Další přírůstek do blacklistu!

2. května 2011 v 18:11 | "Thirteen"
No páni!!!Tak to se mi ještě nestalo!Nějaká pitomá kráva, která si říká ufo3000 kopíruje můj blog!!
Vím že se hodně z vás stalo, že někdo zkopíroval třeba jeden článek, ale ona kopíruje i poznávačky,
i grafiku a dokonce i moje názory na téma týdne!!! Pamatujete na poznávačku, co tu nedávno byla,
prohlašuje ji za svou a chce za ni dávat i diplomy!!A nejhorší je, že ta mrcha je jedna z mích přátel,
protože ví kolik mi je a jak se jmenuju!! Odkaz na její blog najdete tady, ale pro případ je to http://ufo3000.blog.cz/.
Už jsem ji napsala na blog že to příště budu hlásit i na blog.cz
ale kdyby jste ji chtěly ještě něco vzkázat za mě, honem do toho! Taková drzost!!!!

Co vám vadí na reklamách?

15. dubna 2008 v 16:47 | Hay Lin
Vadí vám něco na reklamách? Mě ne a když jí třeba na blogu nechci tak jí to napíšu na blog aby mi sem nepsala ty reklamy a ne že si jí hned dám do black-listu! Toby jste tomu možná nevěřili ale jedna hloupá holka to tak dělá! Na blogu jí prosím nezanechávejte komentář jestli se na něj kouknete tady je její blog:http://misicka-k.blog.cz/. Já jí teda vůbec nechápu to si ten komentář neumí smazat? Nebo je tak hloupá? Chápete jí aspoň vy? Já teda vůbec a na víc si mě dala do black listu kvůli jedné blbé reklamě, já to řeším klidněji vadí vám snad něco na reklamách? Řešíte je aspoň vy lepšíc? Já nechápu toho kdo si mě kvůli jedné reklamě dá do black-listu a takový tu ani nechci! Jestli jste třeba mé SB (protože ty mám pečlivě prostudovaný že jsou aspon trochu klidnější) tak to nevadí ale jinak je mi líto ale když ona tak tak já tak! Na blog jí to psát nebudu její komentář jsme smazala ale bohužel je v black-listu.
Pro ní jestli to čte: Když ty tak, tak já tak!

už jsem vás na to varovala!

3. dubna 2008 v 20:22 | Majtelka Hay Lin
Už jsem vás upozorňovala ať mi na blog nepíšete sprostě! Dávej te si pozor na to co říkáte jelikož je tady jeden tak zvaný Flája tak to by jsem ho měla upozornit ať tady nepíše sprostě je na mě jak si blog upravim a ty to můžeš zdůraznit jinak nebo snad ne? JElikož si nedával pozor na to co píše tady je jeho komentář:

[2]Flája, mail, web, 3.4.2008 11:32

Ty seš píča, máš tolik blogů, modré pozadí a modré písmo, nahovno se to čte, tedy vůbec se to nedá přečíst, radši kdy nys mnela jeden nebo dva pořádné blogy jako já: mahri.blog.cz a karda-nui.blog.cz KURVO BLAZNIVA!!!
Takže varuju ostatní blogaře aby si na něj dávali pozor a jestli tady napíšeš ještě jednou sprostý komentář Flájo tak tě vyloučím ze SONB možná je ti to jedno ale přístup když budu chtít ti můžu odepřít kdykoli.Jo a ostatní věřte mi že to sem dávám opravdu nerada ale varovat vás před ním musím a musím to taky řešit.
 
 

Reklama